EVN Bulgaria: Резултати от изпълнението на Инвестиционна програма 2007г. на Клиентски енергоцентър Пловдив Център

1829
6

В изпълнение на инвестиционната и ремонтна програма в Клиентски енергоцентър Пловдив Център с цел подобряване състоянието на съоръженията и сигурността на снабдяването с електрическа енергия вече е подменена кабелна линия 20кV между ТП ”Хр. Ботев - Цар Асен 25А и ТП 95 ”Цар Асен” – гр. Пловдив; монтирани са електромерните табла на имотна граница по ул.”Легия” - гр. Пловдив.

В процес на възстановяване са вентилационните решетки и вратите по трафопостовете, както и ремонта на покривите на 14 трафопостове в града.



Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Хулиганска вълна край "Белите брези" в Пловдив повдигна въпроса з...
Хиляди подкараха колела в Пловдив, кметът връчи голямата награда ...
Най-мащабното велошествие в Пловдив се завръща на 16 май
Френска журналистка за Пловдив: Това не е само туристическа дести...
Пловдив диша с ритъма на "Джирото": Хиляди превзеха центъра за на...
Пловдив не помни такова чудо! Километрична опашка превзе центъра,...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).