Двама ученици са арестувани в Пловдив

5580

След бързи действия по "горещи следи“ криминалисти от Второ РУ задържаха извършители на грабеж в Пловдив. Намесата им се наложила към 3 ч. в понеделник, когато млад мъж се оплакал, че на бул. "Пещерско шосе“ двама непознати му нанесли побой и отнели мобилния му телефон и връзка с ключове.

В резултат на получените удари потърпевшият е настанен в болница за лечение. Часове по-късно неговите нападатели  - две 18-годишни момчета, се озовали в полицейския арест.

Пред разследващите те направили самопризнания извършеното престъпление, а от жилището им са иззети отнетите чужди вещи. Работата по документиране на досъдебното производство продължава, уведомена е районната прокуратура.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Новият областен управител на Пловдив обяви три стратегически прио...
Адвокат: Затворете телефона, когато мобилен оператор ви потърси з...
Нов обрат с автобусите между Пловдив и София
Млада шофьорка е блъснала мъж на пешеходна пътека в Пловдив
Неуспял кандидат-кмет на Пловдив, получила едва 307 гласа, вече е...
Кметът се ядоса: Можехме да спрем автобусите до табелите на Пловд...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).