Днес е поредният търг за сергиите на "Четвъртък пазар"
Днес ще се проведе поредният търг за отдаване под наем на сергиите на "Четвъртък пазар", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Както вече писахме, 52 от общо 145-те маси на реконструираното тържище вече са заети, съобщи за сайта преди време шефът на ОП "Общински пазари" Минко Минков. На проведения на 29 август търг 8 от сергии "намериха" своите наематели.
Припомняме, че съвсем наскоро наемът за три кв.м сергия на тържището падна със 72 лв. Така от обявените преди това 300 лв. на месец, в които се включва наемът, задължителната такса за продажби и данък добавена стойност, крайната месечна цена за маса на тържището става по ниска с близо 25%.
Минко Минков