Десетки хвърчила полетяха в небето над Пловдив

6244

Пикник с пускане на хвърчила събра пловдивчани за пета поредна година на Братската могила днес. Събитието "Пусни хвърчило" се организира от екипа на Консултативно-терапевтична инициатива "ХВЪРЧИЛО", а гост на събитието отново бе кметът на район "Западен“ Димитър Колев.

Организаторите бяха осигурили хвърчила за всички малчугани, дошли да се забавляват в съботния ден. В тържеството се включи и кметът на район "Западен“ Димитър Колев, който също пусна хвърчило в небето. Децата бяха зарадвани и с много вкусни изненади, а пикникът продължи с много игри и състезания между малки и големи, които искрено се забавляваха в топлия съботен ден.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Временна организация на движението по няколко улици в Пловдив дне...
Костадин Димитров награди ученици с национални отличия от ОУ "Душ...
Стаменов: 150 години никой не се нае да ремонтира Хуманитарната г...
Обявиха за продажба известен ресторант в "Тракия"
Верижна катастрофа блокира Околовръстното на Пловдив
Сринаха със земята ресторант "Антик"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).