"Честитки" заваляха в "Капана"
С "честитки" от полицията се сдобиха поредните, паркирали не по правилата, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Нарушителите бяха засечени днес по обяд в "Капана".
"Органите на реда днес са на линия, хубаво", коментираха минувачи.