Част от Пловдив без вода днес заради аварии
На няколко места в Пловдив днес няма да има вода. Поради възникнала аварии в помпена станция "Изток 1" и помпена станция "Изток 2" е прекъснато ел.захранването на помпените станции и е нарушено водоподаването в част от Пловдив до отстраняване на аварията.
По булевард "Коматевско шосе" има изграждане на нови водопроводни връзки, поради което водоподаването също е нарушено. Подобен проблем има и в "Тракия" - блок номер 105. Това показва справка в сайта на ВиК Пловдив.