Чаровна млада дама зае мястото на кмета Иван Тотев

10954
4

Йолена Гешева от ЕГ "Иван Вазов" днес зае мястото на кмета на Пловдив Иван Тотев по време на инициативата "Мениджър за един ден", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
15-то й издание тази година се провежда под надслова "Вдъхнови бъдещето". За участие в страната кандидатстваха над 2000 ученици и студенти и над 300 компании и институции, които осигуряват 1000 работни места за мениджърите за един ден, съобщиха организаторите от "Джуниър Ачийвмънт България" (JA България).

Мечтата на чаровната млада дама е да учи медицина и да развие свой собствен бизнес. Какво още каза тя можете да видите в прикаченото видео!



Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).