Брутални сцени с пиян чужденец в Пловдив!

7872
3

За нова вандалска проява по автобуси ни информира превозвач по линии на Градски транспорт в Пловдив. Тази сутрин, около 6.00 часа, видимо пиян чужденец вади чистачката от предно стъкло на автобус 93. С рамото и със зверска сила чупи предното стъкло на автобуса, разказа за Plovdiv24.bg превозвачът Недялко Славов.

През това време, зад автобус 93, спира автобус 25. Пияният мъж отново измъква е неговата чистачка и чупи и също предното стъкло. Стига и до спряла маршрутка, където извършва същите действия.

Всичко това се случва близо до Пето РУ на полицията. При пристигането на полицейските служители 50-годишният мъж оказва съпротива, но бива задържан в ареста, където е досега.

Мотивите му засега остават неясни. Няма данни да е влизал в конфликт с водачите на автобуси преди това.

От ОДМВР съобщиха за Plovdiv24.bg, че срещу мъжа се води бързо производство.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
С впечатляваща демонстрация на военни кучета в Пловдив закриха ме...
Търновски писатели гостуват в Пловдив за специална литературно-му...
След трагедията в Челопеч: Има ли кой да озапти бесните гастербай...
Правителството на Радев призна: Няма да направим Околовръстното н...
Безплатни консултации с водещи психиатри в Пловдив през целия юни...
Маратон от сватби в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).