За жестока катастрофа, станала преди минути на бул."Коматевско шосе" след кръстовището с бул."Никола Вапцаров" в посока към Централна гара, научи Plovdiv24.bg.
По информация от очевидци участъка е затворен за автомобили, а кадрите са повече от ужасяващи. Колата, участвала в инцидента буквално се е усукала около стълба. Хората се молят дано хората от автомобила да са живи.








pinko
на 27.08.2024 г.
Всеки ден/нощ в Пловдив си "отива" по едно беневеее. Тънките пишленца всичките са на беневенца, жалко че около тях и невинни хора си отиват.
Виктор1
на 27.08.2024 г.
Няма как водача да е жив при такава катастрофа.
s2000
на 27.08.2024 г.
Тази дивотия и изродщина трябва да спре!! Спрете да карате като кретени в града!!! Полицията най-накрая да спре да мишкува по храстите и да вземе да свърши нещо реално по пътищата...няюа такива дебили като нас, да се избиваме сами без война
Александър Русевв
на 27.08.2024 г.
Направо са се размазали от кеф, сигурно са карали с 50 и не са се правели на състезатели в населено място?
onetwo
на 27.08.2024 г.
поредният дрифтър - пътник
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!