Бос шофьор изненада пловдивски катаджии! Глобиха го, но за друго

20772
7

Днес "Пътна полиция" Пловдив проведе акция на Карловско шосе (ул. "Васил Левски"), по време на която водачите бяха проверявани за редовни документи и употреба на алкохол, предаде репортер на Plovdiv24.bg. За близо един час бе установен само един водач с нередовни документи и той бе санциониран, докато всички останали бяха изрядни. Оказа се, че въпросният шофира бос, което обаче не се забранява от закона. Това обясниха полицаи пред журналисти по време на акцията. От институцията отчетоха и намаляване на тежките ПТП-та в Пловдивска област:
"Тежките пътнотранспортни произшествия до вчера, 31 юли 2017, са със 137 по-малко, загиналите са 16 по-малко, а 117 по-малко са ранените в сравнение със същия период на 2016 година. Това ни задължава да продължим с активните действия, включително през почивните дни и особено през активния летен сезон. Също така искаме да напомним за абсолютната забрана да се шофира в аварийната лента по магистрала "Тракия", както и да призовем винаги да се оказва съдействие на колеги, претърпели техническа повреда на пътя".

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: