Борисов от Пловдив: Очаквам хората най-сетне да прогледнат

6307
5

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов говори пред журналисти в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Той коментира предстоящите избори. "Разчитам на българите, разчитам на всеки, който махне клубната си принадлежност към коя партия и да сравни какво е направено", каза Борисов.

Той коментира и купуването на гласове. "Никога не сме се интересували от него. Еднакво е лошо е и платеният купен вот, и корпоративният на олигархията", каза още Борисов.

Той сравни седмите подред избори като да се жениш за седми път.

"Гласът на народа е най-важен, каквото си изберем, това ще търпим. Нека всеки да излезе да гласува, който за каквото иска", допълни Борисов.

"Очаквам хората най-сетне да прогледнат. Не са минали 4 дни или 4 месеца. Минали са 4 години - един мандат. Резултатът е, че багерът е на едно място и парите ги няма", категоричен бе той.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: