Благотворителна изложба на ученици от ОУ "Райна Княгиня"
Благотворителна изложба на ученици от ОУ "Райна Княгиня" беше открита от кмета на район "Северен" Ральо Ралев по повод честването на 45 години от създаване на училището.
Събитието се проведе в къща-музей Старинен Пловдив в Стария град, която вдъхновява със своята неповторима атмосфера. Присъстваха всички учители, много гости, родители и ученици.
Директорката Мария Гайдарова награди с плакети учителите, които с постиженията на своите ученици са допринесли за успехите и признанието на основното училище.
Плакети, получиха и учениците-победители в различни конкурси, състезания, олимпиади. Връчиха им ги официалните гости - Ральо Ралев, кмет на район "Северен", Лариса Кътова - заместник-кмет на район "северен", Калоферова от съюза на българските учители.
С пожелание да продължава все така всеотдайно да се грижи и обучава, заедно с екипа си своите възпитаници кметът на район "Северен" Ральо Ралев връчи цветя и плакет на директорката на ОУ "Райна Княгиня" Гайдарова.
След вълнуващите признания за успехите на учители, ученици и директорски екип последва разрязване на специално изработена за случая торта и празничен коктейл.