Днес сутринта бивши служители на "Градски транспорт" са написали две писма - едното до кмета Тотев, а другото до собственика на фирмата Ангел Батаклиев, научи репортер на Plovdiv24.bg от пловдивската структура на "Подкрепа". Те са подписани от 36 души, като от администрацията на Батаклиев са отказали да приемат писмото.
"Хората искат да знаят конкретната дата, на която ще им бъдат платени поне част от парите. Те вече са на ръба и толерантността им се изчерпва. По-късно пред Общината дойде и зам.-кметът Държиков и на импровизирана среща хората поискаха от него съдействие, изразяващо се в това той да бъде посредник в разговорите и да ускори плащанията поне за месец. Държиков пое ангажимент най-късно до сряда да извика на среща Батаклиев и да ни уведоми за резултатите от нея.
След 20 ноември "Градски транспорт" ще получи част от субсидиите си от общината. Според нас са нужни около 10-15000 лева за изплащането на поне по една заплата. Батаклиев обаче има някакви негови си изчисления, които нямат нищо общо с действителността. Говори навсякъде различни неща, като последно пред Държиков бил казал, че дължи около 6000 лв. Тази седмица по време на протестите каза на хората: "Ще ви платя, когато мога", а това е доста несериозно. Ние смятаме, че дължимата сума е значително по-голяма от 6000 лева", обясниха напрегнатата ситуация за нашите читатели от "Подкрепа".
Цялата сага с проблемите на "Градски транспорт", за която Plovdiv24.bg ви информира най-подробно още от самото Й начало, можете да проследите ТУК.
Батаклиев пак финтира бившите си служители: Ще ви платя, когато мога!
© Plovdiv24.bg








Xena
на 17.11.2012 г.
А защо не го съдят?
Филипопoлис
на 16.11.2012 г.
Стената на позора е ясна от много години, но тези паразити продължават да тероризират Пловдив: Гергов /селският крадец/, Славчо и измисленото му ВМРО, Чомаков /мекерето на Първанов/, Батаклиев /наглецът от БСП/, Търев /ДПС мекере/, Баташки /БСП топ-крадец/, Областният каруцар Здравко /смешен олигофрен, който прецаква усилията на ГЕРБ за града/....... ДОКОГА ще ги търпим!? Кметът да има достатъчно смелост да ни отърве от тях, нали го избрахме И за това !
бай Неделкович
на 16.11.2012 г.
"След 20 ноември Градски транспорт ще си получи субсидиите от общината." Абе тия луди ли са?!?! Вместо да закрият тая фирма,те субсидии ще и превеждат.Това значи,че агонията с Батаклиев продължава.
реалист
на 16.11.2012 г.
Работниците на Батаклиев да се обърнат с отворено писмо към привържениците на Ботев и Локомотив! Видя се в Катуница какво става при гражданско обединение и нетърпимост към подобни навлеци. Мисля, че Батаклиев има какво да загуби изправен пред обединените агитки! Той умело използва законовите неуредици и ще извива ръцете на Общината, гражданите с транспорта и работниците си! Времето работи за него, но идва зима! Да помогнем на хората да си вземат парите! Трябва ли някой да превърти и направи трагедия, за да се задейства обществото?
apapa
на 16.11.2012 г.
който не плаща да го освобождава закона до месец и друг да поработи - ще е супер
plovdiv_plovdiv
на 16.11.2012 г.
Заслужава да го хванат тези хора и да го натупат. Долен мръсен боклук. И 200 г затвор са ти малко на теб.
lud_pi4
на 16.11.2012 г.
Върха на наглостта, ей това се казва п....р. Как пък никои от общината или държавниците не се застъпи за хората, и как не се замислиха дори за секунда, че тези хора нямат с какво да си купят един хляб кадет са вика.
Tomo
на 16.11.2012 г.
А бе защо просто общината не плати на хората за сметка на субсидията ? Пък дебелосереца да съди общината!
DorianGray
на 16.11.2012 г.
Вече сериозно си мисля че не виновен този човечец а всички балъци на които има да дава пари. Абе хора осъзнайте се! Не сте взимали пари от х на брой време. Действайте. Гражданско неподчинение. Блокирайте гаражите на фирмата. Налягайте пред изходите. А ако го видите този темерут го убийте с камъни. Аз ако имах да вземам пари щях да се бетонирам в буквалния и преносния смисъл на думата пред изхода на гаража и да видим как ще минат през мен. Много толерантно постъпвате с един крадец.
bramin
на 16.11.2012 г.
Нека с проблема най-накрая се заеме прокуратурата и града ни да се върне към нормалният си живот.Какво е това нехайство и всеки високопоставен орган да се прави,че нищо не се е случило.
Petar-53
на 16.11.2012 г.
Това се казва безотговрност.
lo6omom4e
на 16.11.2012 г.
БОКУК!!!!!!!!!!! ЧЕРВЕН БОКЛУК!!!!!!!!!! ИЗМЕТ ! !!!!!!!!!!! НЕНАЯЛА СЕ СВИНЯ!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!