БСП няма да излиза от управлението на Пловдив
БСП няма намерение да излиза от управлението на града. Това каза градският лидер на партията Захари Георгиев по повод изказванията на негови съпартийци, че червените обмислят да оттеглят заместник-кметовете си от управлението, а групата съветници да мине в опозиция. „Този въпрос не стои на дневен ред, а изказванията на отделни колеги са техни лични мнения", каза още Георгиев.
Източник: ПОТВ