Атанаска Бакалова: Какво се случва в България? Какво се случва в Пловдив?

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:13 / 22.03.2024
7031
"Аз имам въпроси, на които все още нямам отговор. Кой накара сина ми Димитър Малинов да излезе от дома ми? 8 месеца ние не знаем какво показва медицинската експертиза. Не знаем какво се случва с приложенията на телефона. Рангел Бизюрев казва, че са били двамата с Борислав Динков. Тайният свидетел е бил третият човек. Искаме да знаем защо вчера прокуратурата е разпитвала само Рангел Бизюрев. Защо не е разпитван от криминолози и психолози? Нека бъдат направени качествени разпити от психолози и криминолози", за това настоя пред БНТ Атанаска Бакалова.

Атанаска Бакалова каза, че медицинската експертиза са я видели само за секунди.

"Защо толкова се пази тази медицинска експертиза? Аз не знам 8 месеца детето ми от какво е починало. Какво се случва в България? Какво се случва в Пловдив?", попита майката на Димитър Малинов.

"Това е първи случай в България. Участниците в едно убийство да бъдат разделени в районна и окръжна прокуратура. Това е жива подигравка", категорична е тя.

Виж коментарите (0)

Още по темата (247):
22.04.2025 Атанаска Бакалова: Смъртоносният удар е нанесен от Борислав Динков, а не от Рангел Бизюрев
05.04.2025 Атанаска Бакалова: Качествени хора ще бъдат убивани. С това правосъдие дотук се докарахме
04.04.2025 Окръжна прокуратура в Пловдив с протест срещу присъдата на Бизюрев
04.04.2025 15 години затвор за Рангел Бизюрев!
04.04.2025 Последните думи на Рангел в съда: Не съм искал да го убивам
04.04.2025 Адвокат: Убийството на Митко е извършено с пряк умисъл, а не евентуален
Още новини от Новини от Пловдив:
Обрат! Ученичка е виновна за инцидента с моторист в Пловдив
Мъж, изнасилвал 15-годишна, е в ареста в Пловдив
Най-новите данни: Бясното строителство в Пловдив продължава
Социалистка е новият шеф на тотото в Пловдив
Официално и подписано: Пловдив ще домакинства престижен форум
Пловдивчанка скъса връзки на глезена в кошмарен подлез


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).