Известен на полицията младеж бе арестуван за хулиганска проява. Вчера около 6,30 часа във Второ РУП бил получен сигнал за възникнал скандал пред дискотека на бул. "Христо Ботев" в Пловдив.
Изпратеният на мястото полицейски екип заварил пловдивчанина Г.С. /23 г./, който обиждал и заплашвал охранителите на заведението. Станало ясно, че малко преди това младият мъж бил произвел изстрел с газов пистолет.
Г.С. е бил отведен в районното управление, където е бил задържан за 24 часа. Оръжието му е било иззето с протокол. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Арестуваха 23-годишен, заплашвал охранители пред пловдивска дискотека
© Plovdiv24.bg








Анонимен
на 29.10.2012 г.
типичен малък мухльо сега да го пуснат при цицаните за три месеца да му надуят а.......а но преди това охраната е трябвало да строшът главата
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!