Алпинеум и нова градинка откри Ральо Ралев в "Северен"

5305
6

Нова градинка с алпинеум откри кметът на "Северен" Ральо Ралев", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Цветният кът се намира на бул. "Васил Левски" до църквата "Св. Иван Рилски".
"Преди да облагородим пространството, то беше буренясало и отгоре най-редовно паркираха автомобили. Сега мястото е зацветено, с нова трева и е тотално променено", отбеляза Ралев. 
Средствата, нужни за направата на алпинеума възлизат на близо 3 хил. лв. и са осигурени от бюджета на кметството. Останалата част от финансите са от доброволци, уточни още кметът на "Северен". 
Процесът по облагородяването на микрорайони в "Северен" ще продължи, убеден е още той.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: