Адвокати създават нова горичка в Пловдив

6004

Представителите на Пловдивската адвокатска колегия посадиха 20 дръвчета по случай Деня на европейските адвокати, предаде репортер на Plovdiv24.bg

Идеята на този ден е да се отбележат общите ценности, които споделят хората упражняващи адвокатската професия в Европа. Дръвчетата бяха засадени в градинката на кръстовището на улиците Пловдивската Адвокатска колегия и "Менделеев", малко преди зала "Колодрума".

"Тръгваме със засаждането на дръвчета, които след време да оформят алея - една адвокатска гора и по този начин ще подпомогнем града" каза Иван Демерджиев, председател на Пловдивската адвокатска колегия.

Горичката ще започва от градинката на Пловдивската Адвокатска колегия и по уговорка с Общината с времето ще стигне до Сточна гара. 

Изявлението, което адвокат Иван Демерджиев даде за Plovdiv24.bg може да гледате в прикаченото видео.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жители на Пловдив: Защо се издават заповеди, ако никой няма намер...
Пловдив се преобразява: Нов търговски парк изниква до футуристичн...
Пловдив изпревари София по брой лекари
Шок вместо първа помощ: Пловдивчанка откри омазан с масло памук в...
Световни лидери в Пловдив: Кметът посрещна проф. Джефри Сакс и Ро...
Адвокат Левашки: Трагично е да гледаш как симфоничен оркестър сви...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).