45-годишна със "Сеат" мина на червено и уби мотоциклетист

20954
40

Мъж загина при катастрофа вчера в Пловдив. Инцидентът е станал около 14 часа на кръстовището между булевардите "Източен" и "Княгиня Мария Луиза". Лек автомобил "Сеат", управляван от 45-годишната пловдивчанка В.М., преминал на забранен сигнал на светофара и блъснал движещия се с предимство мотоциклет "Ямаха". 
При удара са пострадали 40-годишният моторист и 22-годишната му спътничка, и двамата от Пловдив. Те са били транспортирани в болница, където по-късно мъжът е починал.
Шофьорката на колата е тествана за алкохол, пробата е отрицателна. Служители от сектор "Пътна полиция" продължават работата по случая.

Виж коментарите (40)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: