Семейство откри отвлечената си дъщеря след 51 години

2756

Семейство се събра отново с дъщеря си, след като тя е отвлечена още като бебе преди 51 години, съобщава Си Ен Ен. Историята е от Форт Уърт, Тексас. Мелиса Хаймит е била отвлечена през 1971 г. от детегледачката си. 

През всичките тези години Мелиса е живяла, без да подозира, че е отвлечена. В рамките на пет десетилетия майка ѝ и баща ѝ не са спирали да я търсят. 

“Баща ми ми изпрати съобщение, в което казва, че издирва дъщеря си. Помислих си, че това е измама", каза Мелиса. 

Семейството успяло да открие дъщеря си чрез случайно съвпадение на ДНК тест. Майката и бащата на Мелиса веднага я познали, след като видели родилния ѝ белег. 

Майката на Мелиса - Алта Апантенко заяви, че преди 50 години е повикала детегледачка, която взела бебето и никога повече не го върнала. След това Алта пуснала обява във вестника за изчезналото дете, но така и никой не се обадил. Полицията също започнала издирване, но без успех. 

Направен е и официален ДНК тест, който е показал, че в действителност Мелиса е отвлеченото дете. 

Семейство Апантенко има още четири деца

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...
Опасна риба завзема гръцкото море


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).