Мъж се самозапали в банка, има много пострадали

3397

Много хора пострадаха след като мъж влезе в банка в Австралия и се самозапали, съобщава The Sydney Morning Herald. Пристигналите на място медицински екипи са оказали помощ на 27 пострадали, шестима от които са с опасност за живота. 
От полицията поясняват, че мъжът влязъл, залял се със запалителна течност и се подпалил. Властите не разполагат с описание на нападателя, защото той е болница с тежки изгаряния, предава "Фокус".
Началникът на местната полиция Джаки Поида обяснява, че е "истинско чудо" че няма загинали при инцидента. Очевидец на случилото се разказва, че мъжът се самозапалил на входната врата и влязъл вътре, в резултат на което подпалил подовата настилка в помещението.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
100 000 евро в плик: Българин задържан в хазартен скандал
САЩ лансира Николай Младенов за най-високия дипломатически пост в...
Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
Гърците пак ни показаха как се прави
Важно за част от пътуващите към Гърция
Край на "запазването" на места по плажовете, въвеждат строги мерк...


Виж още: