Мъж с "Ауди" се вряза в спирка в Лондон и уби трима младежи
Трима тийнейджъри бяха убити, след като кола се вряза в спирка на автобуса в Лондон. Столичната полиция потвърди за инцидента, станал в Западен Лондон.
Трагедията е станала в 8,41 сутринта, пише "Новини Лондон". Въпреки опитите на парамедиците да помогнат, всичките трима младежи са загинали на място. Все още не е потвърдена самоличността им.
28-годишен мъж е шофьорът на автомобила - черно "Ауди". Той е арестуван и е откаран в болница за лечение.