Европарламентът пуска телевизионен канал в Интернет

1594

Европейският парламент пуска свой телевизионен канал в Интернет, съобщиха от българското представителство в Брюксел.

Стартът на EuroparlTV ще бъде на 17 септември 2008 г. В 11 часа българско време. От този момент всеки интернет потребител по света ще има възможността да наблюдава редовно обновяван набор от програми, следящи живота в Парламента.
Всеки, който проявява интерес, може да гледа канала. Интернет потребителите могат да избират между програмите Windows Media и Flash 9.

Всички програми ще бъдат преведени на повече от 20 езика, което прави сайта уникален в света. Някои програми ще бъдат дублирани, докато други ще бъдат със субтитри. Ще бъдат покрити всички официални езици на ЕС, единствено преводът на ирландски ще бъде малко по-ограничен

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Две поредни земетресения съвсем близо до България в рамките на 3 ...
Проектил удари кораб край Доха, подозират пробив в примирието
Хантавирусът стигна до Европа: Съмнителен случай в Испания
Рекордна опашка предстои да се оформи към най-високия връх на пла...
Изригна един от най-активните вулкани в Индонезия, има жертви
iBanFirst: Световната икономика е изправена пред троен шок


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).