Българин в Стокхолм: В момента е като след война

6777
4

Българинът Радостин Кирязов е бил на метри от терористичния акт в Стокхолм. Камион се вряза вчера в пешеходци в шведската столица - четирима са убити, а 15 души са ранени.

Двама души са арестувани, единият от тях най-вероятно е извършителят - 39 годишен мъж от Узбекистан.

Кирязов обучава персонал в местна пицария, която трябвало да отвори врати вчера. Пицарията, както и хотелът, в който той е отседнал, са в непосредствена близост до мястото на инцидента.

"Беше много страшно - хора бягат, полицаи викат. Уплаших се, първо помислих, че има земетресение. В момента е като след война - само полиция има по улиците, метрото и градският транспорт не работят", коментира българинът.



Източник: bTV
Виж коментарите (4)
Още новини от Международни новини:
100 000 евро в плик: Българин задържан в хазартен скандал
САЩ лансира Николай Младенов за най-високия дипломатически пост в...
Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
Гърците пак ни показаха как се прави
Важно за част от пътуващите към Гърция
Край на "запазването" на места по плажовете, въвеждат строги мерк...


Виж още: