Жена опита да прати бебето си по пощата

4504

24-годишна жена от китайската полиция Съчуан е била арестувана заради това, че се е опитала да изпрати бебето си по пощата. Младата жена решила, че не може да се грижи повече за малкото момиченце и ще го изпрати в приют... като колет, съобщава CNN, цитиран от Нова тв.

Жената поставила бебето в няколко найлонови торбички, а когато предала колета на куриера, поискала той да не отваря пакета. По пътя обаче куриерът забелязал, че "колетът се движи" и решил да го отворил. След като видял, че вътре има дете, той се свързал с полицията. Бебето било изпратено в местната болница. Състоянието му е стабилно.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: