Заместник-кметът Петко Атанасов почерпи за рождения си ден

3513
1

Много цветя и подаръци събра днес от общинските съветници заместник-кметът по общинската собственост Петко Атанасов, чийто рожден ден съвпадна с първата редовна сесия за тази година, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Дани Каназирева му пожела да не й се ядосва много, когато оспорва предлаганите от него сделки. От името на ВМРО д-р Лилия Учкунова му пожела зимния шал, който му подари, да го топли както Атанасов топли сърцата на своите партийни съратници.

За първи път от много време всички внесени предложения на заместник-кмета бяха приети без много дебати и опъване на нерви. По време на почивката той почерпи съветниците.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Победителката на Евровизия 2003 отказа да се качи на сцената във ...
Богата и много начетена българка днес става на 67
Гангстерът Геле от "Вяра, Надежда, Любов" живее с полицайката от ...
Първо дете на 50: Тя победи медицината и хорското мнение
Край на любовния роман: Павела Митова си тръгна от Тошко Йорданов...
Стилиян Петров: Не можех 6 седмици да видя децата си, защото няма...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).