Юлиан Вергов с последна информация от болницата

45824

След като преди няколко дни Юлиан Вергов публикува снимки от болницата, поради което отменя и някои представления, той пусна и втори кадър, с който показва, че вече е по-добре и се възстановява:

"Онзи ден пуснах пост, за да уведомя хората, които са си закупили билети за театър, че ми се е наложило да вляза в болница и няма да се състоят представленията.

След тези три дни в болницата съм убеден в едно-единствено нещо: когато те залее толкова много любов и подкрепа, каквито получавам в момента от хиляди хора, които не познавам лично, трябва единствено да благодариш от цялото си сърце.

БЛАГОДАРЯ ви за любовта!"

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
DARA с емоционална бележка до Лили Иванова
Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов отново провоки...
Разкриха актрисата, която ще се превъплъти в Лили Иванова
Роден е в Пловдив днес, цяла България го знае, честито!
Годеникът на Венета от "Ергенът" я преби и изгони на улицата
Мъжът на Дара си смени фамилията! Д-р Заимов започва нов бизнес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).