Вицепрезидентът за Евгени Минчев: PR експерт, бизнесмен, звезда, шоумен, предприемач, поет, певец и писател

3525

Илиана Йотова е изпратила поздравителен адрес на Евгени Минчев за неговия рожден ден, похвали се самият той в социалните мрежи. 

Писмото на вицепрезидентът на България е уникално с това, че е истински дитирамб на паркетния лъв и неговите постижения "в живота и творчеството“. 

"От ромската махала в Пазарджик до големия град, от знаковия трамвай номер 7 до PR експерт, бизнесмен, риалити звезда, шоумен, предприемач, поет, певец и писател. От ватман на трамвай до светски хроникьор", хвали го Йотова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).