Скандален шегаджия призна защо си е показал задника на "Евровизия"

6784

Скандалният шегаджия Виталий Седюк обясни защо си е показал голия задник на зрителите на "Евровизия 2017". "Обичам Джамала, харесвам нейното творчество. Ако това се бе случило на Запад по време на представление на Бионсе или Минаж, аз по този начин бих повишил до небесата популярността на тази песен. Направих ѝ услуга. Нямам нищо против тази певица, но "Евровизия" - това е слава за една година, а сега за нея дълго ще се говори", отбеляза Седюк. 
Журналистът също призна, че не е планирал да си показва задните части. Това, по думите му, цитирани от "Блиц", се е получило "ходом". Той се е промъкнал в залата без билет и случайно се оказал до сцената. Спомняйки си, че "Евровизия" е конкурс за домакини и гейове, както той сам се изразява, журналистът е измислил как да угоди на аудиторията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...
Падат температурни рекорди


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).