Сашо Кадиев се подигра с майка си - Катето Евро
По брутален начин се изгаври с майка си Катето Евро актьорът Сашо Кадиев. Доскорошният водещ на "Преди обед" показа, че за да разсмее публиката, е готов на всичко, и то пред хиляди гости.
"Аз съм единственият българин, който е излязъл от ЕВРОзоната. Единственият", обяви Кадиев, асоциирайки това с коя е майка му, пише "България Днес".
Думите му веднага предизвикаха бурен смях, а Сашко се наслади на момента и широко се подхилкваше.