Преслава и Константин с култово изпълнение на "Горе, горе, горе на черешата"

9197

Преслава бе обсипана с ... череши, видя Plovdiv24.bg. Любимата на мнозина попфолк певица качи интересно клипче в Инстаграм, на което се вижда, че тя си прави селфи. Изведнъж върху главата ѝ се посипват десетина от черешки. 

Оказва се, че виновникът не е природата, а певецът Константин, който я замерва с десетина от сладкия плод, които сам е набрал от дървото.

Преслава закачливо го пита: 

- Какво правиш, пак ли си на черешата?

А Константин отвръща в не по-малко шеговит тон: 

- Не, на Мелмак съм.

Забавното клипче бързо събира хиляди гледания и много коментари. Конкуренцията в бранша между двамата изпълнители не пречи на приятелските им взаимоотношения, с които са известни от години, благодарение на които имат и редица успешни съвместни проекти.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...
Падат температурни рекорди


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).