Прецакаха Краси Радков заради Крисия в "Капките". Зрители: Това е гавра!

23633

След последното издание на "Като две капки вода", което спечели Крисия, влизайки в обувките на малкия Майкъл Джексън, в социалните мрежи буквално ври и кипи!

Въпреки старанието си да докара стъпките на световноизвестната звезда, Крисия така и не убеди зрители и фенове на хитовия формат за имитации, че заслужава първото място. Особено пък, след това, което показа Краси Радков, който пресъздаде брилянтно Тодор Колев.

"Направиха й жестока мечешка услуга! Защо я бутат, това е гавра с Краси Радков при такова изпълнение!", гласи един от многобройните коментари във фейсбук страницата на музикалния формат. 

"Това дете от много похвали, го натъпкаха с едно фалшиво самочувствие, което ще му провали кариерата за в бъдеще. То не се справя въобще, жалко, имаше малко талант, но самочувствието го уби", още по-остър е и този коментар.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).