По стъпките на майка си: Дъщерята на Наталия Гуркова спечели конкурс

6477

Наследницата на Наталия Гуркова - Джорджия, печели конкурс за таланти и красота "Мис Нейшън", състоял се в Бразилия. Българското девойче грабнало сърцата на журито не само със своята естествена красота, но и с превъплъщението си в британската поп певица, изпълнявайки неин хит.

15-годишното момиче с черти на нежна порцеланова кукла е родено в столицата на Южноафриканската република. От 6-годишна показва своя артистичен и певчески талант, разказва майка й.

В портфолиото си наследницата на Мис България 1998 г. има титлата Малка Мис България и участия в десетки ревюта. "Сега много ми помага при организирането на изявите за моя бранд, за което съм й ужасно благодарна", споделя Наталия Гуркова.

По нейни думи дъщеря й танцува добре, до миналата година се е занимавала с хореография, а от септември се е посветила на рисуването. "Аз самата рисувам добре, но така и не развих умението си. Радвам се, че Джорджия го прави, но определено всички артистични изяви, свързани със сцената, са нейно амплоа", споделя Гуркова.

Въпреки че от година тя се изявява успешно като дизайнер на своя бранд, за себе си твърди, че нейната водеща професия е "майка". "Целият ми фокус е върху децата, и двамата са зодия Близнаци, затова често пъти казвам на шега, че имам четири деца, които запълват 24 часа от денонощието ми", откровена е Гуркова.

Синът й Кристиян, който наскоро навърши 11 г., се занимавал доскоро с китайското бойно изкуство кунг-фу, което съчетава удари с гъвкавост, но отскоро се е запалил по футбола и тренира упорито в столичен клуб.

В помощ за грижите по децата неотлъчно е майката на Наталия: "Когато ги родих, майка ми прекара 3 години в ЮАР, за да ми помага, прави го и днес, за което съм й изключително благодарна", споделя красавицата.

Тя прекара 10 години от живота си в ЮАР, където бе свила семейно гнездо с черногорския бизнесмен Джордже Михалевич, който бе убит от поръчков куршум в колата си. Възстановяването от бруталното посегателство над живота на мъжа й отне години на Наталия. Тя се затвори и се фокусира върху децата си. За да ги предпази от болката от загубата на Джордже, моделката бързо се научи да бъде и мъж, и жена за невръстните си рожби, припомня "България Днес".

Наталия твърди, че скоро няма да пътува до Южна Африка, защото: "Никой не остана там, който да ни чака, освен приятели, разбира се. Свекър ми и свекърва ми починаха, но малко преди това се прибраха да живеят в Черна гора".

С ентусиазъм разказва, че й предстоят пътувания в посока българското Черноморие.

"На 27 юни ще участвам в "Модна фиеста" по покана на организаторите, защото спечелих наградата "Най-бързо развиващ се бранд на годината" на наградите "Дизайнер на годината", похвали се Гуркова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Честито на Радина Кърджилова
Кметът на Забърдо изпрати писма до седем световни лидери с молба ...
Турска актриса почина внезапно на 35-годишна възраст, ден след ро...
Вечните хитове на Chicago ще разтърсят Пловдив
Купони от понеделник до неделя до 7 сутринта: Григор Димитров с и...
Новата българска следа в Холивуд: Коя е Мика Абдала


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).