Пловдивските кръчми надуха сметките заради жегите
Ако влезете в пловдивска кръчма с климатика бъдете готови да платите по-висока сметка, съобщава "Стандарт". Заради непоносимата жега под тепетата клиентите се редят на опашка за прохладни маси. Ако се вредите за зала с климатик, сметката ви автоматично пораства с 10%. С тях покриваме увеличените разходи за ток, обясниха ресторантьори.