Орлин Павлов сподели кое е най-хубавото нещо за него

4291

Орлин Павлов споделя за себе си, че е от хората, които не се застояват на едно място. Музиката му е заложена генетично от неговите концерти. Турнето на певеца е към своя край. Остава още един концерт на морето. 

"Турнето минава много добре. Най-хубавото е, че те викат на бис. Един концерт минава добре и когато публиката те аплодира, най-хубаво е да те викат на бис. Т.е. ако не те викнат на бис, значи нещо не се е получило. Финалният концерт ще е в Бургас на 22-ри август. За първи път ще имам самостоятелен концерт в морския град. Там винаги съм бил с общи концерти, винаги с много благотворителни клаузи. Винаги сме спасявали някого. Винаги с много колеги артисти сме се впускали. И сега за първи път съм на голямата сцена на Летния театър в Бургас", сподели Павлов пред NOVA.



Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...
Падат температурни рекорди
Първи кадри от новите "Игри на волята", Ивет Лалова съобщи голяма...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).