ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Музика
Личности
Културни
Кино и филми
Други
Кулинарни
Облеклото на Натали Трифонова предизвика слухове
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:16 / 14.04.2025Коментари (0)3745
©
Натали Трифонoва е щастливо влюбена. Откакто прехвърли 30-те, тя разправя, че е готова за дете. Мечтата й най-сетне е напът да се сбъдне, издават хора от обкръжението й. Звездата на Би Ти Ви от месеци е обвързана с шампиона по мотоциклетизъм с виетнамски корени Мартин Чой. Те бяха разделени за кратко през лятото, но пак се събраха. Запознати издават, че след около 5 месеца двамата ще станат родители. 

Мартин и Натали се залюбиха след негово участие в предаването "Култ". Те са дали втори  шанс на романтичните си отношения и сега водещата е по-щастлива от всякога. Любимият й има дъщеря в тийнейджърска възраст от предишна връзка и доскоро се колебаел дали иска пак да дундурка бебе. Заради Трифонова обаче склонил да опита и ето че сега отново ще става баща.

Из коридорите на Би Ти Ви се шушука, че синоптичката е в края на четвъртия месец, навлиза в петия. Все още не й личи чак толкова, но е факт, че е започнала да се облича с по-затворени дрехи. Доскоро звездата се носеше с ултракъси поли и разголени тоалети дори в ефир, ала сега е по-прибрана. Някои от зрителите вече забелязват издайническо коремче и го коментират.

Трифонова казва, че когато е щастлива в личния си живот, й върви и в работата. Явно бременността й не е рискова, защото наскоро участва в мюзикъла "Продуцентите"  в Пловдивската опера. Всички специалисти са на мнение, че ако една бъдеща майка се чувства добре, няма проблеми да бъде активна. Изглежда, такъв е случаят и при Натали.

Тя казва, че поддържа добрата си форма само с танци. Не е стъпвала във фитнес зала. Още от малка обича да се изявява на дансинга, дори на 19-годишна възраст се явява на кастинг за формата "Танцувай с мен", организиран от Слави Трифонов. Тогава не я одобряват но хубавицата не се отказва от целта си да бъде под светлините на прожекторите.

Натали е от лекарско семейство – майка й е стоматолог, а баба й – известен педиатър във Велико Търново. Всички очакват синоптичката също да учи медицина, но тя избира да тръгне в друга посока. Звездата на Би Ти Ви завършва руското училище в столицата, ала открай време я привличат по-артистичните дейности. От гимназиалните години се знае с Папи Ханс, който учи в същото школо, но в по-горен клас.

Чаровната блондинка започва работата си в телевизията съвсем случайно, но още с появата си на екран прави впечатление и на зрители, и на продуценти. За първи път изгрява в несъществуваща вече ТВ 7. Там също чете прогнозата за времето и има предаване за кино, култура и шоубизнес. От Би Ти Ви я забелязват и я канят на мястото на Станислава Цалова, която тъкмо излиза в отпуск по майчинство. Оттам насетне Натали се сдобива с по-широка популярност.

Трифонова казва че с майка й Ванина са много близки. Зъболекарката доста повлиява на развитието на щерка си - не само на личностното, но и на професионалното. "С нея сме приятелки, споделяме си всичко, дори и любовните проблеми", коментирала е водещата.

Почитателите на Натали са категорични, че с родителката й изглеждат по-скоро като сестри. Ванина ражда щерка си много млада, а сега предстои да бъде и млада баба.


Още по темата: общо новини по темата: 5765
25.04.2025 »
25.04.2025 »
25.04.2025 »
25.04.2025 »
25.04.2025 »
25.04.2025 »
предишна страница [ 1/961 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Още новини от Любопитни новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Април 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Интеграцията на Западните Балкани в ЕС
Великден 2025
Бюджет 2025
Природни стихии
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: