Ния-Косара за "Ергенът": Беше ужасно!

43674

Като ужасни определи част от моментите в "Ергенът“ една от участничките. Става дума за младата Ния-Косара. 21-годишна девойката си тръгна малко преди финала.

"Да живееш с 20 жени е ужасно! Крещят, плачат. храната не им харесвала, косата, гримът всичко това те натоварва. Имало е дни, в които не мога да понасям нито една от тях", разкрива девойката.

Тя признава, че не е успяла да се влюби във Виктор. "Изолацията ми подейства и мислех повече за себе си, гледах да се изолирам от останалите. Форматът ме научи на много", добави Ния-Косара.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: