Нелепата Сузанита пак се изхвърли: Няма да бъда дъвката на обществото!

14486
8

Като по-малка мечтаех цяла България да говори за мен, да бъда известна. Просто исках да се говори за мен", сподели пред Нова тв Сузанита, 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад, която скандализира много хора с последния си музикален клип.

"След време аз ще докажа коя съм и няма да бъда дъвката на обществото", убедена е Сузанита.

Тя признава, че не чете книги.

"Книги не чета. Книги преди съм чела, но в момента не чета книги. Не ме "влече" четенето на книги, предпочитам да гледам филми", обясни тя.

Виж коментарите (8)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: