Моника Николаева от "Игри на волята" неузнаваема

8396
1

Моника Николаева имаше злощастната участ да отпадне от "Игри на волята" още в самото начало на формата. Случайна контузия при битка на "Люлката на смъртта" не позволи на красавицата да продължи играта си. 

Родом Моника е от Монтана, но живее във Враца. Носителка е на титлат "Мисис България 2020". Красавицата е на 35г. и има две момчета. Тя е категорична, че не е показала всичко от себе си в силовото шоу и имала сили да стигне много по-далеч, а защо не и до финала. 

От снимките, разпространени в интернет пространството може да се види, на какви корекции се е подложила миската във времето.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).