Кметът на "Тракия" гостува на празника в ЦДЯ "Слънчев рай"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
15:00 / 23.12.2011
6206
Кметът на район "Тракия" Костадин Димитров и представители на администрацията бяха гости на коледното тържество в детска ясла "Слънчев рай". Малчуганите бяха подготвили богата празнична програма с песни, танци и стихотворения. Децата майсторски пресъздадоха и традиционния обичай коледуване. 

Възпитаниците на детското заведение посрещнаха Дядо Коледа и Снежанка с добре дошли и ги поздравиха със своите прекрасни изпълнения. Скъпите гости ги зарадваха с подаръци, осигурени с подкрепата на търговски център "Гранд".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Зуека се завърна в България
Радина Червенова: Взеха ми пропуска и казаха, че нямам право да в...
Знаете ли кой велик българин дава старото наименование на Родопит...
Честито на Саня Армутлиева
Никога не използвайте пластмасовите бутилки повторно
Думите на родопския диалект, чието значение трудно ще разгадаете...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).