Стефан Левашки е роден на във Велинград на 27 юни 1965 г., но живее в Пловдив. Завършва магистратура по право в Юридическия факултет на СУ “Св. Климент Охридски" през 1991 г.
Става стажант-съдия в Окръжен съд-Пловдив. След това за няколко месеца през 1992 г. е юрисконсулт в Община Пловдив, през 1993 г. е младши съдия в Окръжния съд за кратко. Три години е съдия в Районния съд. От октомври 1995 г. започва адвокатската си кариера.
Бил е председател на Адвокатската колегия в Пловдив. От 2021 г. е резервен член на Висшия адвокатски съвет. Прочут е с чувството си за хумор и острите коментари по различни наболели въпроси и актуални теми. Левашки е един от топадвокатите в Пловдив.








Чичото
на 27.06.2025 г.
Ааааа не така срещу бате Стефко,той е един от топадвокатите в Пловдив. Да си жив и здрав Чефо и да почерпиш,левак.
Помак Керезов
на 27.06.2025 г.
Всичкото помак и селяк - у Пловдив. Как пък не се намери някой кореняк пловдивчанин, дето рода му е бил тук преди освобождението, само селяци в тоз град.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!