Гала шокира с признание

11645

"Мечтаех да съм цветарка, не съм амбициозна и, честно казано, не ме е страх от старостта, знам, че все някога ще дойде. Това е привилегия да остаряваш."

Така най-добрата водеща вече 20 години у нас Гала отговаря на фенове в нета по повод на това, че изглежда перфектно за своите над 50 години.

"И до ден-днешен съм доста несигурна в себе си. Винаги се съмнявам дали се справям, добра ли съм, никога не съм разчитала на това, че съм сексапилна, и не се виждам с такива очи", смята плевенчанката. Единственото, което физически Гала не си харесва, е носът. "Не съм се замисляла какво бих променила в себе си, но може би... носа. Имам моменти, когато не се чувствам добре в кожата си, тогава дори не ми се излиза, но има и моменти, когато се харесвам. Суетен човек съм, но не съм екстравагантна", споделя още водещата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Рапърът Павел подготвя сватба на Арената в Дуранкулак по време на...
Грозната истина за раздялата: Калоян разбил сърцето на Маги зарад...
Ивана с изненадващо признание: Редовно подавам сигнали за джигити...
Жанет Осипова показа следите от домашно насилие: Можеше да не същ...
Натали от "Ергенът" бързо забрави Орлин, показа новия си мъж
Небето отваря вратите си днес и ще преобърне живота на 4 зодии


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).