Емилия призна, че чака трето дете

24855

Поп-фолк певицата Емилия призна, че е в очакване на третото си дете. Това изпълнителката на "Само тебе искам“ направи в социалната мрежа "Инстаграм", където публикува интересна снимка.

На кадъра се вижда женска фигура с наедряло коремче. Като коментар към нея Емилия пише: "85%..and loading“, което в превод означава "85% и продължава да се зарежда“. От това феновете на звездата съдят, че тя е преполовила седмия месец от бременността си. Между коментарите под снимката има и поздравления от други звезди от родния хайлайф, като Николета Лозанова, Джена и Златка Димитрова. 

За това, че Емилия ще стане майка за трети път се говори още от лятото, когато тя изчезна от публичното пространство. Въпреки това тя пази мълчание до този момент по темата. Това ще е първият й наследник със съпруга й Жорж Башур. Певицата има и две деца от Коко Динев – 13-годишният Иван и 5-годишната Мира.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).