Електронни устройства и играчки са най-честите желания до Дядо Коледа

5311

Електронни устройства и играчки, повлияни от популярни филми - това са най-честите желания, записани в детските писма до Дядо Коледа. Това заяви в специално интервю за "Хоризонт" Тим Конагън, който има училище за дядо коледовци в Холивуд.

От 2003 година насам Тим и неговите ученици се превъплащават в ролята на добрия старец и носят радост и надежда на децата:

Все повече децата се искат електронни играчки. Момчетата искат автомобилчета, които се задвижват с дистанционно. Все повече децата искат лего, защото освен частите за сглобяване има и кукли от даден сериал или известен филм.

Подаръчните ваучери са много популярни. Аз често казвам на децата, че елфите са ги измислили, за да не ми е много тежка торбата и да мога да я събера в шейната. Особено сред тийнейджърите ваучерите са много популярни, защото Дядо Коледа не се справя добре с избора на дрехи или на музика. Той отдавна не следи модните тенденции, а и вече е много стар.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...
Падат температурни рекорди


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).