Димитър Рачков трепери за сина си в чужбина

12317

Димитър Рачков трепери синът му, който вече учи вътрешен дизайн във Франция, да не избере живота на емигрант, пише "Минаха години". Най-големия страх на комика е, че Митко-младши ще остане да се развива в чужбина, като хиляди свои връстници и ще остави прочутия си татко. 

Водещият е категоричен, че той няма как да замине за Париж, подобно на колегата си Васил Василев-Зуека, който се премести в Испания, въпреки че е навършил половин век. Рачков не само че не знае френски, но и не може да си намери ново поприще. У нас той е един от най-търсените актьори.

Освен че всяка седмица го гледаме по телевизията, той обикаля Европа със "Забраненото шоу на Рачков" и наскоро бе в Лондон.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).