Деси Слава тръгна на обиколки в страната

3303

Фолкзвездата Деси Слава официално стартира лятното си турне с впечатляващ концерт в родния ѝ Бургас. Многобройни фенове се събраха, за да чуят на живо едни от най-обичаните ѝ хитове, сред които народни и попфолк песни, изпълнени с неподражаема емоция.

Специален гост на сцената беше фолкпевецът Фики, който внесе още повече настроение и също изпълни обичани от публиката парчета.

Концертът в морския град беше само първата спирка от турнето на Деси Слава, което обещава лято, пълно с музика, емоции и фолк фиеста, пише HotArena.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов отново провоки...
Разкриха актрисата, която ще се превъплъти в Лили Иванова
Роден е в Пловдив днес, цяла България го знае, честито!
Годеникът на Венета от "Ергенът" я преби и изгони на улицата
Мъжът на Дара си смени фамилията! Д-р Заимов започва нов бизнес
Дони и Нети отбелязаха сребърна сватба с уникални архивни кадри о...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).