Цирк на концерт на Искра Радева: Веско Маринов изпоти танцьорките, Орлин Горанов със зъбобол

47235
1

Болка от прясно изваден зъб е измъчвала Орлин Горанов по време на големия коледен концерт в НДК. Поп звездата е помолил организаторката на събитието Искра Радева да изпее само една от предвидените три песни, защото през целия ден се е чувствал зле. Тя обаче го убедила да излезе и изпее две заради големия интерес на публиката. "Как ще се показвам така на сцената с отекла буза?", вайкаше се преди началото на 25-ото юбилейно издание на събитието изпълнителят на "Вървят ли двама".

В крайна сметка се стигнало до компромисен вариант прожекторите да осветяват повече едната страна на лицето му, а другата да остава в лека сянка. Малък конфуз предшества сценичната поява на Маргарита Хранова. Насред аплодисментите на публиката естрадната легенда се провикна:"Здравейте, но къде е музиката?". Оказа се, че музикалният съпровод не е бил пуснат, но фалстартът беше загладен начаса.

Хранова е отказала услугите на гримьорите на бенефиса и след репетицията е побързала да се прибере у дома, за да си направи сама макиажа, научи "България Днес". Това решение на певицата не е обидило топгримьора на звездите Борислав Соколов - Мис Бони, който беше неотлъчно с ководещия на концерта Драго Драганов. Телевизионерът довери, че скоро стартира ново шоу по БНТ, а по Коледа и Нова година имал поредица участия в Бургас.

Паметта подведе Михаил Белчев, който преди месец отпразнува с голям концерт 75-ия си рожден ден на същата сцена. Трогателно подкрепян от съпругата си Кристина, той се оттегли от сцената след изпълнението им на "Късна любов" с репликата, че с Хайгашод Агасян са го написали през 1985 г. "Не, Мишо, през 1981-ва", поправи го организаторката на бенефиса Искра Радева. Актрисата блестеше с ослепителна бяла рокля и изглеждаше почти безплътна заради свалени близо 10 килограма след тежко прекаран COVID.

Нов ред в сценария на коледното шоу е успял да наложи в последния момент Васил Найденов. Поп легендата е "прередил" някои от участниците заради други ангажименти същата нощ. Веселин Маринов пък този път успя да изпоти танцьорките от балет "Веда Джуниър". Кръшните момичета едва смогваха да следват устрема на певеца. Изпълнителят на "Горчиво вино" изглеждаше по-темпераментен от всякога в чест на юбилея на звездното събитие.На морскосиньото в сценичния си тоалет беше заложила Катя от "Ритон". Още на репетицията обаче тя се разсърдила на съпруга си Здравко, защото си позволил да пуска шеги пред екипа за новия им басейн.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).