Човек на Кобрата се оплакал, че пипнал венерическа болест от Джени Суши

21546
4

Човек от антуража на Кубрат Пулев в САЩ се оплакал, че пипнал венерически вирус от скандалната Джени Суши, заради която родният боксьор загуби временно лиценза си.

Твърди се, че въпросният ортак на Пулев оправил силиконовата брюнетка в тоалетната на хотела след боя на Кобрата с румънеца Богдан Дину. Само че мераклията сглупил да го направи без презерватив, което му докарало големи полови неволи, пише "Уикенд".

Малко след връщането си у нас приятелят на Кобрата получил зачервяване и обрив по гениталиите. За капак го боляло като ходи по малка нужда. Завалията веднага хукнал на доктор, а след прегледа се разбрало, че пипнал вирус от Сушито. Наложило се мъжът да пие антибиотик две седмици, докато му мине заразата. В крайна сметка повече от два месеца по-късно аверът на Кобрата се похвалил, че вече няма никакви проблеми, но хвърлил доста клетви по развратната Джени с голото суши.

Виж коментарите (4)
Още новини от Любопитни новини:
Първи кадри от новите "Игри на волята", Ивет Лалова съобщи голяма...
Една българска легенда на 60!
Мистериозната Самсара пристига в България заради Дара
Вредно ли е да пием ледена вода, когато температурите скочат над ...
Внучката на Тодор Колев се сбогува с родната сцена и заминава за ...
Рапърът Павел подготвя сватба на Арената в Дуранкулак по време на...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).