Блокираха Къци Вапцаров във фен група на Кирил Петков

3092

Шоуменът Къци Вапцаров оповести, че е блокирана във фейсбук страницата "Кирил Петков - министър-председател на България" заради зададен въпрос. 

Хахаха Кирил Петков ограничи Къци Вапцаров... или иначе казано, си е сложил смешник- администратор, който много се е обидил, че ги попитах Сега като не подновят договора за доставка на газ, те ли ще внасят въглищата, или ние сами да си ги внесем.. хаха нова промяна, със стар бардак.. щото мен сега сън няма да ме лови, като не мога да коментирам там!

В коментарите под поста му се е оформила интересна дискусия, в която се включва дори и Борислав Сандов, министър на екологията, който пише:

"Преди да се тръшкате е добре да се замислите дали Кирил Петков се занимава с администрацията на групи в негова подкрепа. Иначе, не се безпокойте за енергетиката. Не се налага до внасяме въглища, дори да се стигне до спиране на доставките на руски газ."

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).