Бездомник нахлу в дома на Джони Деп и се изкъпа

3807

Една от къщите на Джони Деп понесе леки поражения миналата седмица, след като мъж се промъкна вътре, за да си вземе душ, това съобщава таблоидният сайт TMZ. Наложило се е служителите в холивудския дом на актьора да повикат полиция, за да изведат човека.

В четвъртък служители на звездата от "Карибски пирати“ са видели мъж, който се е промъкнал на територията на имението и е влязъл в къщата. Човекът, за когото се предполага, че е бездомен, първо си е сипал алкохол от бара на Деп, след това е влязъл в една от 10-те бани в къщата на актьора, за да се изкъпе.

Според непотвърдена информация човекът е бил в банята на Джони Деп, когато полицията е пристигнала. Той е отказал да отвори вратата на помещението и се е наложило служителите на реда да я разбият, за да го изведат.

За да влезе в къщата, човекът е повредил входната врата и заради това ще му бъде повдигнато обвинение във вандализъм.

Това не е първият случай, в който някой опитва да влезе в дома на Деп. През януари бездомна жена се е опитала да се промъкне в къщата на актьора, но е задействала алармата и е избягала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Бившият депутат Бебето се ожени в Пловдив
Двоен гаф в ефира на bTV
Александър Николов подсилва ирански отбор
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).